PrizreniDc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eja Behu Pjes e Jona
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi
MirseVini Ne Jemi Transferuar ne Nje Web Te Ri . Www.Rhe-CrewS.Tk

 

 Aplikoni per tu bere Moderator !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Erdd.X
Antar Normal


Numri i postimeve : 59
Points : 171
Reputation : 0
Join date : 30/11/2009

Aplikoni per tu bere Moderator ! Empty
MesazhTitulli: Aplikoni per tu bere Moderator !   Aplikoni per tu bere Moderator ! Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 4:05 pm

Duhet te jeni aktiv se paku 4 or ne dit dhe te postoni sa me shummë .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CracKeR NdriTi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 14
Points : 24
Reputation : 0
Join date : 30/11/2009

Aplikoni per tu bere Moderator ! Empty
MesazhTitulli: Re: Aplikoni per tu bere Moderator !   Aplikoni per tu bere Moderator ! Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 4:06 pm

Nervoz Nervoz Nervoz Nervoz marrish vrejtje! Temat Egzistojn!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ndriticomputers.albanianforum.net
 
Aplikoni per tu bere Moderator !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
PrizreniDc :: Recycle Bin (Shporta) :: Recycle Bin | Shporta-
Kërce tek: