Eja Behu Pjes e Jona
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi
MirseVini Ne Jemi Transferuar ne Nje Web Te Ri . Www.Rhe-CrewS.Tk

Te Nderuar Antar!
Ju Lutem Regjistrohuni Per Te Pare Bukurin e Forumit .Dhe Postoni Qe Te Shkojm Drejt Se Ardhmes
Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Qendra

 
Asnjë mesazh i ri

Ankesat, Kritikat, Sygjerimet, Bashkpunimet, etj.

Ankesat, Keshillat, Kritikat, Bashkpunimet dhe te gjitha qe kan te bejn me forumin ton mund ti bisedoni ketu.
Moderator: Moderators
00
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Para Se Te Regjistroheni Ju Duhet Te Lexoni Rregulloren!
22Mon Nov 30, 2009 4:43 pm
KosovaPower Rregullat per Grad
Asnjë mesazh i ri

Arcade Game

Ketu mund te bisedoni rreth lojrave te arcadit, dhe mund ti paraqitni tournamentet e krijuara.
00
Asnjë mesazh i ri

Ofertat nga forumi

Ketu do te keni oferta te ndryshme te ofruara nga ne.
00

Të Ndryshme !

 
Asnjë mesazh i ri

Problemet e Tuaja !

Nese keni ndonje pyetje,ndihm ose qfardo problemi postoni ketu do te mundohemi sa eshte e mundur qe te ju ndihmojm !
00
Asnjë mesazh i ri

Prezantimi Në Forum !

Ketu mund te prezentohuni ne forum qe te njihemi me mire.
410Mon Nov 30, 2009 8:31 pm
CracKeR NdriTi Erdd.X here
Asnjë mesazh i ri

Tema Të Lira !

Nese tema juaj nuk pershtatet me asnje nga forumet e hapura, atehere mos hezitoni shenoni ketu.
14Tue Dec 01, 2009 3:42 pm
Erdd.X Si po ja kaloni  !
Asnjë mesazh i ri

Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore

Informohuni me te rejat e botes digjitale dhe zbulimeve shkencore.
00
Asnjë mesazh i ri

Shitje / Blerje

Ketu mund te hedhni ne shitje produkte e juaja, e gjithashtu edhe mund te beni blerje te ndryshme apo kembime !
00
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Ne kete nenforum do te bejm zgjedhje te ndryshme, si anetari i muajit, lojtaret, e shume e shume gjera te tjera.
12Tue Dec 01, 2009 2:14 pm
CracKeR NdriTi Real Madrid Apo Barcelona !
Asnjë mesazh i ri

Sport

Ketu Do Ti Postoni Lajmet Me Te Fundit Te Sportit!
5555Tue Dec 01, 2009 2:48 pm
Erdd.X Messi : Jam i nderuar

PrizrenDc Toolbox

 
Asnjë mesazh i ri

Hardware !

Diskutimi rreth Hardware dhe problemeve hardware-ike !
00
Asnjë mesazh i ri

Programe Te ndryshme !

Gjithcka rreth software do te gjeni ketu, plus programe me licens, gjithashtu nese keni ndonje kerkes mos nguroni dhe kerkoni.
1112Mon Nov 30, 2009 4:32 pm
Erdd.X Folder Lock 6.2.5
Asnjë mesazh i ri

Antivirusa dhe Anti Spyware

Ketu do te mund te postoni dhe te gjeni Antivirusa dhe Anti Spyware te ndryshem !
11Mon Nov 30, 2009 3:58 pm
KosovaPower Norton AntiVirus 2010
Asnjë mesazh i ri

Internet !

Mendime dhe Diskutime te ndryshme mbi te rejat e fundit. Cdo gje qe ka te bej me Boten e Internetit.
11Mon Nov 30, 2009 3:59 pm
KosovaPower WLMessenger 8.5.
Asnjë mesazh i ri

E-Books & Tutoriale !

Libra elektronike te te gjitha kategorive mund te gjeni ketu, gjithashtu tutoriale te ndryshme.
22Mon Nov 30, 2009 5:07 pm
Erdd.X Një trik interesant Provone !
Asnjë mesazh i ri

Gjuhe Programuese

Gjuha programuese është një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (makinat vizuale konvertuese) për të fituar kode në gjuhën e makinës.
00

About Cracking

 
Asnjë mesazh i ri

Cracking Tools

00
Asnjë mesazh i ri

Cracking Tutorials

00
Asnjë mesazh i ri

Cracks & Serials

Ne kete forum mund te beni kerkesen per ndonje Crack apo Serial. Gjithashtu mun te gjeni edhe Cracket dhe Serialet qe jane postuar nga te tjeret, keshtu qe ju rekomandojme qe para postimit ne kete tem ta perdorni butonin Search ( Kerko )
00

Sisteme Operative !

 
Asnjë mesazh i ri

Windows !

Te gjitha qe kan te bejn me sistemin operativ windows do te diskutohet ketu.
00
Asnjë mesazh i ri

Linux !

Gjithmon e me i dobishem Linux... Diskutoni mbi te ne ket tem.
00
Asnjë mesazh i ri

Sisteme Operative Tjera !

Ketu mund te bisedoi rreth Sistemeve Tjera Operative !
00

Forum Board

 
Asnjë mesazh i ri

vBulletin

Ne kete nenforum do te bisedohet rreth vBulletin-it.
00
Asnjë mesazh i ri

phpBB

Ketu do te bisedohet rreth forumeve phpBB
00
Asnjë mesazh i ri

Scripte te Tjera !

Ketu do te mund te bisedoni rreth scripteve te tjera.
00

Grafik & Dizajne !

 
Asnjë mesazh i ri

Web Programim !

PHP Scrip, Java Script, HTML, ASP, etj. Diskutoni te gjitha rreth web programimit ketu.
00
Asnjë mesazh i ri

Photoshop World

Brusha, Plugins, Tutoriale, e gjithqka qe ka te bej me Photo Shop mund ti postoni ketu.
11Mon Nov 30, 2009 4:03 pm
KosovaPower http://depositfiles.com/files/bwzakcm02
Asnjë mesazh i ri

Grafika & Dizajne !

00
Asnjë mesazh i ri

Wallpapers !

2121Tue Dec 01, 2009 3:41 pm
Erdd.X Desktop Wallpaper
Asnjë mesazh i ri

Templates !

00

Multimedia !

 
Asnjë mesazh i ri

Google & YouTube Video

Ketu mund ti vendosni videot nga YouTube, Google apo edhe nga Faqe te tjera. Pra mund te postoni video qe mendoni se jan interesante per tu shkikuar !
14Mon Nov 30, 2009 2:35 pm
CracKeR NdriTi Shiko Ketuu!
Asnjë mesazh i ri

Filma !

Ketu do te postohen filma ne formate te ndryshme, siq jane : avi, dvdr, divx, xvic, tsync, cam, etj...
44Mon Nov 30, 2009 5:21 pm
KosovaPower Assassin's Creed Lineage (2009) DVDrip XviD-IDN CREW
Asnjë mesazh i ri

Muzika !

Ketu do te postohen muzika te ndryshme.
00
Asnjë mesazh i ri

Lojra !

Ketu do te shkarkohen dhe postohen lojrat.
00
Asnjë mesazh i ri

E-Chat & E-Mail Sisteme !

MSN, Yahoo, Hotmail, IRC, etj. mund ti diskutoni ketu.
00
Asnjë mesazh i ri

Mobile / Phones

Gjithqka rreth Mobile / Phones ketu.
00

Recycle Bin (Shporta)

 
Asnjë mesazh i ri

Recycle Bin | Shporta

Ketu jan Temat e mbyllura nga Staffi ,qe nuk jan te dobishme ne forum.
36Tue Dec 01, 2009 4:06 pm
CracKeR NdriTi Aplikoni per tu bere Moderator !
ndriti-computers Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 126 artikuj
Forumi ka 5 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Erdd.X
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 5 më Sat Jan 16, 2021 8:14 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ][ Moderators ][ Super Moderator ][ V.I.P ][ Princess ][ Dessinger ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur