Eja Behu Pjes e Jona
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi
MirseVini Ne Jemi Transferuar ne Nje Web Te Ri . Www.Rhe-CrewS.Tk

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

PrizrenDc Toolbox

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Hardware !

Diskutimi rreth Hardware dhe problemeve hardware-ike !
00
Asnjë mesazh i ri

Programe Te ndryshme !

Gjithcka rreth software do te gjeni ketu, plus programe me licens, gjithashtu nese keni ndonje kerkes mos nguroni dhe kerkoni.
1112Mon Nov 30, 2009 4:32 pm
Erdd.X Folder Lock 6.2.5
Asnjë mesazh i ri

Antivirusa dhe Anti Spyware

Ketu do te mund te postoni dhe te gjeni Antivirusa dhe Anti Spyware te ndryshem !
11Mon Nov 30, 2009 3:58 pm
KosovaPower Norton AntiVirus 2010
Asnjë mesazh i ri

Internet !

Mendime dhe Diskutime te ndryshme mbi te rejat e fundit. Cdo gje qe ka te bej me Boten e Internetit.
11Mon Nov 30, 2009 3:59 pm
KosovaPower WLMessenger 8.5.
Asnjë mesazh i ri

E-Books & Tutoriale !

Libra elektronike te te gjitha kategorive mund te gjeni ketu, gjithashtu tutoriale te ndryshme.
22Mon Nov 30, 2009 5:07 pm
Erdd.X Një trik interesant Provone !
Asnjë mesazh i ri

Gjuhe Programuese

Gjuha programuese është një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (makinat vizuale konvertuese) për të fituar kode në gjuhën e makinës.
00
PrizrenDc Toolbox Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur